2 вересня 2018 р.

Нагороджені переможці чемпіонату міста з міні-футболу


На початку вересня  відбулось офіційне завершення чемпіонату з міні-футболу серед організацій, підприємств та установ міста Новодністровськ. Ці змагання тривали від липня,  двічі на тиждень, на майданчику зі штучним покриттям на території ЗОШ ІІ-ІІІ ст.
Як повідомлялось раніше, участь у чемпіонаті взяло 9 команд: «Дністровська ГАЕС», «Дністровська ГЕС», «Нижньодністровська ГЕС», «Філія Консорціуму НВО «Укргідроенергобуд»»,  «Новодністровська міська рада, «Поліція», «ДСНС», а також «Ветерани» та «Юність». Ініціатором проведення чемпіонату  став голова громадської спортивної організації «Новодністровська міська федерація футболу», депутат Новодністровської міської ради Роман Шундрій.
За підсумками ігор у підгрупах до фінальної частини змагань увійшли команди: «Дністровська ГАЕС», «Нижньодністровська ГЕС», «Поліція» та «Юність».
У неділю, 2 вересня,  відбулась остання гра фінального туру. Між собою за друге місце змагалися команди «Нижньодністровська ГЕС» та «Поліція». Матч закінчився з нічийним рахунком 2:2, тож команди пробивали серію пенальті. Цього разу спортивна фортуна була на стороні енергетиків, які і здобули ІІ місце. Велика заслуга у цьому воротаря команди – Віталія Череватого.
Загалом місця у чемпіонаті розподілились наступним чином:
І місце - філія «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС»
 ІІ – ПрАТ «Нижньодністровська ГЕС»
ІІІ - «Поліція»
ІV -  «Юність»

24 серпня 2018 р.

Стартувала міська спартакіада серед підприємств та організацій


24 серпня, у день Незалежності України, відбулось урочисте відкриття Новодністровської міської спартакіади серед працівників установ, організацій та підприємств.
У цей день спортивні заходи розпочались змаганнями з шахів, а вечором відбулось урочисте відкриття спартакіади та змагання з легкої атлетики. Участь взяло 4 організації: філія «Дністровська ГЕС», філія «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС», «Ветерани» та Новодністровська міська рада. Інші організації, хоч і не брали участі цього дня, обіцяли долучитися у наступних видах спорту.

Змагання з шахів були командними, тож виборювати призові місця для своєї організації мали два чоловіки та одна жінка. До останнього залишалось інтригою, хто ж саме здобуде перемогу, та, зрештою, командні місця розподілилися так:
І місце – «Ветерани»,
ІІ місце – Новодністровська міська рада,
ІІІ місце – філія «Дністровська ГЕС».
Нагородження щахістів відбудеться вже у наступний тур спартакіади – 8 вересня.

Змагання з легкої атлетики включали такі дисципліни: серед жінок (біг на 60 м, стрибок з місця, метання м’яча), серед чоловіків (біг на 60 м, стрибок з місця, метання гранати) та командна естафета (400 м + 300 м + 200 м +100 м).
Це була запекла боротьба – спортсмени організацій згуртували усі сили, аби продемонструвати найкращі результати у подоланні легкоатлетичних вправ. За підсумками усіх дисциплін визначилися командні місця:
І місце – філія «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС»,
ІІ місце – Новодністровська міська рада,
ІІІ місце – філія «Дністровська ГЕС».
Окрім змагань, глядачі мали змогу побачити показові виступи з бойових мистецтв, які підготували вихованці секції «Панкратіон» та тренер Руслан Сольський.
Вітаємо усіх учасників спортивного свята зі здобутками та бажаємо подальшої наснаги і завзяття!
Наступний етап спартакіади відбудеться 8 вересня 2018 року, у День фізичної культури та спорту. За умов гарної погоди захід буде організовано на стадіоні і включатиме такі дисципліни: стрільба з пневматичної гвинтівки, дартс, перетягування линви, гирьовий спорт та армреслінг.
Приєднуйтесь та вболівайте за спортсменів!


23 серпня 2018 р.

Відбувся традиційний велозаїзд з нагоди Дня Державного Прапору

23 серпня відзначається День Державного Прапору України, і традиційно під час святкування цього свята МЦ ФЗН «Спорт для всіх» організовує та очолює святковий велозаїзд з прапорами навколо міста. Цьогоріч до акції долучилися більше 20-ти любителів велосипедного спорту, переважно шкільного віку. Усі вони отримали у подарунок державний прапорець, який був встановлений на засіб руху. 

Очолювали колонну з великим державним прапором та прапором центру «Спорт для всіх» його працівники – Ірина Шундрій та Ганна Піжевська. Маршрут пролягав від «Тризуба» на алеї до лікарні, та вверх/догори до лісу. Там колонна розподілялась: наймолодші велосипедисти разом з пішою колоною повертали ліворуч до стели, а основна маса поїхала маршрутом навколо міста. 

 Попереду велохвилі їхала поліцейська машина супроводу, що викликало шалену радість у дітлахів. Зрештою усі учасники велозаїзду благополучно дісталися кінцевої точки маршруту, та зустрілися з учасниками пішої ходи біля «пам’ятника воїнам». Завершився захід покладанням квітів та хвилиною мовчання у пам'ять загиблих воїнів. Тож підсумовуючи результати акції, можна сказати/стверджувати що заїзд є не стільки спортивним заходом, як спробою таким чином виховувати патріотичні почуття молоді та  долучати її до загальнодержавних цінностей.

 

 

13 серпня 2018 р.

Новодністровські школярі вибороли призове місце у міжнародній національно-патріотичній акції «Нащадки вільних»

І знову команда новодністровських школярів «Дністровські гайдамаки» здобула визначну перемогу для нашого міста, вже на міжнародному рівні! Учні ЗОШ ІІ–ІІІ ступенів повернулися з міста Скадовськ Херсонської області, де вибороли ІІІ місце, взявши участь у Міжнародній національно-патріотичній акції «Нащадки Вільних» ім. Князя Костянтина Острозького. У заході, який відбувся із 13 по 19 серпня на базі оздоровчого табору ім. Ю. Гагаріна ЗСУ, взяло участь 110 осіб із різних регіонів України, Литви та Молдови.
«Нащадки вільних/Descendants of the free» — міжнародні патріотичні змагання, які навчають молодь захищати незалежність та територіальну цілісність Батьківщини, а також зміцнюють міжрегіональні та міжнародні зв’язки і дружбу серед молоді.
Як ми розповідали раніше, у липні 2018 року «Дністровські гайдамаки» вже брали участь у Всеукраїнському етапі цих змагань та увійшли до п’ятірки кращих серед 12 команд з усієї України, що дало їм можливість випробувати себе на Міжнародному етапі.
Організатори акції – Міністерство молоді та спорту України та Департамент освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації спільно з ГО «Український Легіон» та ГО «Юнацький корпус».

11 серпня 2018 р.

Спортивні заходи під час проведення фестивалю "Дністер Фест"

Під час проведення фестивалю "Дністер Фест" 11 та 12 серпня працівниками НМЦ ФЗН "Спорт для всіх" були проведені спортивно-масові заходи: пляжний волейбол, пляжна боротьба та катання на драгонботі






8 липня 2018 р.

Олімпійський день та спортивні розваги до Дня міста

Традиційно, у другі вихідні липня, місто-енергетик Новодністровськ відзначає свій день народження, цього року ювілейний - 45-й. Протягом неділі, 8 липня, мешканці міста мали змогу долучитися до активної розважальної програми, яку спільно організували усі підрозділи Новодністровської міської ради.
Святкова програма Дня міста розпочалася о 12-й годині, коли, за планом, відбулось відкриття Олімпійського дня. Одразу на алеї містяни мали змогу випробувати себе у різних видах спорту, які були тут презентовані: веслування, художня гімнастика, баскетбол, футбол, петанк, дартс, а також естафети для діток.
Організатор спортивної програми – відділ молоді та спорту та НМЦ ФЗН "Спорт для всіх". Професійне свято усіх спортсменів відбувалося дещо раніше, але через несприятливі погодні умови довелося перенести заходи, тож вони чудово вписалися у загальну програму заходів до Дня міста.
Начальник відділу освіти Тетяна Зубець розповіла присутнім про історію Олімпійського дня та окреслила основні напрямки розвитку спортивної галузі нашого міста. Святкова програма розпочалася з виступу вихованок відділення гімнастики Новодністровської ДЮСШ, які виконали декілька спортивних композицій з елементами танцю. Їх тренер – Наталія Лінник – організувала для усіх присутніх танцювальний флеш-моб, та наголосила, що він чудово підійде, як елемент щоденної розминки.
Далі спортивну програму продовжили працівники міського центру «Спорт для всіх» (Ірина Шундрій та Ганна Піжевська), які влаштували для найменших відвідувачів свята спортивні естафети. Дітки залюбки стрибали та бігали, а по  завершенні отримали солодкі подаруночки.
Викликала ажіотаж та великий інтерес локація відділення веслування на байдарках та каное, яке було представлене найбільшою кількістю інвентарю: справжніми човнами (байдарка та каное) та тренажером, який дозволяє відпрацьовувати техніку у холодну пору року. Презентацію веслування робив директор спорт школи Віталій Маркітан, адже подружжя тренерів Осипенків у цей час перебувало на змаганнях. Роботу тренажеру демонстрував майстер спорту з веслування Сергій Бойчук.


6 липня 2018 р.

У Новодністровську стартує чемпіонат з міні-футболу серед організацій та підприємств міста

Вже багато років у Новодністровську не проводився чемпіонат з міні-футболу серед працівників установ, організацій та підприємств міста, однак цю хорошу традицію вдалося відновити!
За ініціативи ГСО «Новодністровська міська федерація футболу» та при підтримці Новодністровської міської ради (Відділу молоді та спорту) невдовзі стартуватимуть ці масштабні змагання.
Для участі у чемпіонаті зголосилося 9 команд. Приємно, що цю ідею активно підтримали усі гідроенергетичні підприємства нашого міста: філія «Дністровська ГЕС», філія «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС», ПрАТ «Нижньодністровська ГЕС», філія Консорціуму «НВО «Укргідроенергобуд». Окрім того участь у змаганнях візьмуть команди Новодністровської міської ради, поліції та рятувальників (ДСНС). Виключення зробили для двох збірних команд за віковою ознакою, тож разом з усіма будуть змагатися команда «Ветерани» (від 36 років) та «Юність» (14-15 років).

18 червня 2018 р.

«Нащадки нації» – гордість міста!


Нещодавно команда школярів ЗОШ ІІ–ІІІ ступенів «Дністровські гайдамаки» повернулася з міста Очаків Миколаївської області, де взяла участь у Всеукраїнському вишколі «Нащадки Вільних ім. Князя Костянтина Острозького». Захід організувало Міністерство молоді та спорту України спільно з Миколаївською облдержадміністрацією та громадськими організаціями «Український Легіон» і «Юнацький корпус „Джура“».
Мета вишколу полягає у збільшенні чисельності молоді, готової до виконання обов'язку із захисту незалежності та територіальної цілісності України.
Усього участь у заході взяло 12 команд з Чернівецької (м. Новодністровськ), Закарпатської, Миколаївської, Черкаської, Одеської, Хмельницької, Рівненської, Дніпропетровської та Київської областей. П’ять кращих команд, серед яких – і наші «Гайдамаки», зможуть взяти участь у Міжнародному етапі змагань «Нащадки вільних» за участю команд із країн євроатлантичного простору, що відбуватимуться у серпні на території Херсонської області.
З 18 по 23 червня молодь із різних регіонів України ознайомлювалась з базовими поняттями тактичної оборони та першочергових дій, освоювала основні психологічні прийоми поведінки у критичних ситуаціях, вчилась правильно оцінювати ситуацію в стресових обставинах на прикладі сучасних країн. Учасники засвоювали знання із цивільної та військової тактичної медицини, отримали інформацію про формування оборонної свідомості, а також ознайомлювались із правилами поводження зі зброєю.

10 червня 2018 р.

М’яч із автографом Андрія Шевченка та сертифікати на матч збірної України з футболу отримали новодністровці – у місті відбулося свято «Вірні збірній»

10 червня у Новодністровську вперше пройшло яскраве футбольне свято, організоване фан-рухом уболівальників Національної збірної команди з футболу «Вірні збірній» за підтримки Федерації футболу України. Спонсором заходу є Перша Приватна Броварня, координатором у Новодністровську виступив відділ молоді та спорту міської ради. За словами організаторів, свято футболу проводиться у 53 містах із 11 областей країни для об’єднання прихильників футболу довкола ідеї вболівання за національну збірну по всій державі.
Протягом трьох годин містяни мали можливість позмагатися у знаннях про улюблений мільйонами вид спорту та, власне, про історію збірної України. А також показати свою майстерність у володінні футбольним м’ячем поряд із командою професійних фрістайлерів. Діти охоче грали у настільний футбол, приставку Xbox та виходили у футбольний спаринг один на один. Були завдання і для слабкої статті, як от розфарбувати обличчя чоловікам-фанатам футболу. У останній момент з’ясувалось, що обіцяна організаторами зірка футболу за особистих обставин не зможе приїхати. Керівництво обласної федерації футболу порекомендувало для цієї ролі відомого новодністровського футболіста і тренера - Володимира Мигаленюка. Учасники свята охоче фотографувалися із нашою зіркою футболу та брали автографи.
Переможці та призери конкурсів отримали подарунки від організаторів та можливість залишити своє побажання на національному прапорі із надписом «Новодністровськ», який вирушить зі збірною на матч у місто Львів у вересні цього року. А переможець конкурсу на силу удару - Артем Войцеховський - отримав футбольний м’яч із підписом легенди українського футболу Андрія Шевченка.
Основної інтригою свята було, хто ж усіх зареєстрованих учасників виграє три головних призи - м’яч із підписом Андрія Шевченка та два сертифікати на поїздку у Чехію на матч збірної України у Лізі Націй. На заздрість чоловікам-уболівальникам фортуна усміхнулась двом чарівним мешканкам Новодністровська - Вероніці Москалюк та Віті Олійник. М’ячик виборов Роман Скрипнік.



8 червня 2018 р.

"Веселі старти" з нагоди Дня захисту дітей у ДНЗ "Ромашка" (продовження)

З нагоди Дня захисту дітей НМЦ ФЗН "Спорт для всіх" провів "Веселі старти" у дошкільних навчальних закладах Новодністровська.
7 червня пройшов заход у садочку "Теремок", а 8-го у садочку "Ромашка".
Усі дітки отримали подарунки від міського центру - медаль за участь та солодощі. Вибух радості та позитивних емоцій! Дякуємо колективам ДНЗ за співпрацю.

Попередню частину статті читайте тут




7 червня 2018 р.

"Веселі старти" з нагоди Дня захисту дітей відбулись у садочках міста


З нагоди Дня захисту дітей міський центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" традиційно провів заходи "Веселі старти" у дошкільних навчальних закладах Новодністровська: 7 червня у садочку "Теремок", а 8-го у "Ромашці". Погода цього цими днями була чудовою, тож спортивні розваги для малюків відбулися на свіжому повітрі.

Головною метою спортивного свята було бажання привити діткам любов до спорту, адже саме це є запорукою міцного здоров’я у майбутньому. Дітки відчайдушно виконували усі умови естафет, змагаючись у швидкості, влучності та спритності. Активно за них вболівали малюки з сусідніх груп.


Після завершення змагань усі учасники отримали подарунки від міського центру - медаль за участь та солодощі.  
Центр «Спорт для всіх» дякує колективам ДНЗ за співпрацю, а діткам за радість та позитивні емоцій!


2 червня 2018 р.

Відбулась особиста першість КУ «Новодністровської ДЮСШ» з художньої гімнастики

У суботу, 2 червня, у міському спортивному комплексі відбулась особиста першість Комунальної установи «Новодністровська ДЮСШ»  з художньої гімнастики, приурочена відзначенню Міжнародного дня захисту дітей. У змаганнях взяло участь понад 20 вихованок відділення гімнастики Новодністровської дитячо-юнацької спортивної школи.
Перед початком змагань присутніх привітав директор комунальної установи Віталій Маркітан, який побажав юним спортсменкам і надалі розвиватися в улюбленому виді спорту, а також досягати спортивних звершень.
Суддівство змагань здійснювали тренери відділення – Світлана Козловська та Наталія Лінник. Також у суддівській колегії була присутня почесна гостя – випускниця Новодністровської спортшколи,  кандидат у майстри спорту з художньої гімнастики – Альона Дімітрова (Орищук).
Учасниці змагань,  дівчата від 6 до 15 років, були розподілені у п’ять вікових груп. У кожного з потоків була своя програма: виконання вправ без предметів, з м’ячем, булавами чи обручем. І зважаючи на те, що для більшості учасниць це були перші у їх житті змагання з художньої гімнастики, не обійшлося без помилок та сліз. Та загалом у спортивній залі панувала чудова позитивна атмосфера.
Протягом трьох годин першості усі присутні, переважно батьки учасниць, мали змогу спостерігати за виконанням складних елементів з програми, що викладається на тренуваннях з гімнастики. Це складний вид спорту, який потребує сконцентрованості, точності рухів та артистичності, що і продемонстрували юні спортсменки.
По завершенні були визначені переможці особистої першості, які отримали відповідні грамоти та медалі, що надав НМЦ ФЗН "Спорт для всіх". Організатори висловлюють подяку приватному підприємцю Надії Тугаровій, яка допомогла у святковій декорації зали, а також усім, хто допоміг у організації заходу.

14 травня 2018 р.

Спільна перемога: урочисто відкрили майданчик від «Фонду Кличко»

В понеділок 14 травня на стадіоні ЗОШ ІІ – ІІІ ступенів відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика, який громада м.Новодністровськ за ініціативи та безпосередньої підтримки спеціаліста відділу інвестицій та енергоефективності міської ради Георгія Остафія виграла в конкурсі «Клич друзів – граймо разом!», що був оголошений благодійною організацією «Фонд Кличко». 
Представники Фонду, які, власне й провели це яскраве дійство, повідомили, що за останні 13 років благодійною організацією на подвір’ях загальноосвітніх шкіл уже встановлено 192 такі майданчики для того, щоб залучати дітей до спорту, а значить, до здорового способу життя. 
Сам майданчик – це комплекс тренажерів, два тенісні столи, драбина та інше спорядження, яке дозволить займатися спортом як великим, так і малим. 
Дмитро Крижанівський, представник «Фонду Кличко», розповів, що за 10 майданчиків, які в 2018 році будуть встановлені в різних містах України, боролися майже сім тисяч претендентів, тому перемога в конкурсі має надихати на нові випробування. Він передав директору ЗОШ ІІ – ІІІ ступенів Тарасу Серевку сертифікат на нове майно. 
Тарас Андрійович запевнив, що на досягнутому школа зупинятися не буде. Найважчим, сказав, було зважитися на участь у конкурсі, адже це була вже третя спроба. Він також заклика́в присутніх разом прагнути до нових звершень заради розбудови рідного міста й України.
Учні, які брали участь у підготовці матеріалів на конкурс, зробили спільне фото та разом з іншими взяли участь у цікавих змаганнях, що пройшли у формі веселої спартакіади. Нагородою їм був гарний настрій та подарунки від благодійної організації «Фонд Кличко».

12 травня 2018 р.

Змагання з боротьби – перша ластівка у майбутніх перспективах

У неділю, 12 травня, успішно відбулися змагання відкритої першості м. Новодністровськ із греко-римської боротьби з нагоди відзначення Дня Перемоги. Участь взяло майже 60 юних спортсменів із Новодністровська, Жмеринки та Вінниці.
Змагання з цього виду спорту проводяться у нашому місті вперше за багато років. І цей захід став можливим завдяки тому, що з 1 лютого у Новодністровську започатковано новий вид спорту – боротьба! За ці 3 місяці на заняття записалось понад 50 дітей віком від 5-ти років. І безпосередня заслуга у цьому нашого тренера – Павла Олексійовича Причишина (майстер спорту СРСР).
Ці змагання також стали визначними, адже більша частина юних новодністровських спортсменів у цей день взагалі вперше за своє життя взяли участь у спортивних змаганнях!
Головні організатори: благодійний фонд «Смарт Ангел» (співзасновник Олександр Крутій), громадська організація «Фізкультурно-спортивний клуб Новодністровськ» (голова Анна Піжевська) та Григорій Розлог, власник магазину «Будмайстер».
Співорганізаторами виступили: відділ молоді та спорту Новодністровської міської ради, КУ «Новодністровська ДЮСШ» та НМЦ ФЗН  «Спорт для всіх». Партнери заходу – Новодністровська міська рада. Змагання відбулись у рамках діяльності клубу «Смарт Спорт».

9 травня 2018 р.

Шахісти міста змагались за звання найкращих



У святковий день 9 травня відбувся відкритий турнір із шахів серед дорослих та дітей з нагоди відзначення Дня перемоги.
            Змагання відбувалися у трьох окремих категоріях: серед чоловіків, жінок та дітей. Загалом участь взяло 18 шахістів, що є рекордною кількістю за останній період. Також, уперше за багато років, окремо відбувся жіночий залік.
Перед початком змагань організатори – Новодністровський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» – звернулись до присутніх із привітальним словом. Зазначимо, що у турнірі взяли двоє учасників, які мають статус «Дитина війни» – Валентина Федорівна Романішина та Євген Тимофійович Аніщенко.
Після емоційних шахових баталій найпершими визначилися переможці у дитячій категорії: І місце у шахах (уже третій раз поспіль) посів наймолодший учасник турніру Володимир Турчин, ІІ виборов Владислав Данилюк і ІІІ розділили між собою Олександр Ткаченко та Артем Басараб.
Не менш напруженими видалися і змагання серед представниць жіночої статі. Після того, як були зіграні усі партії, виявилося, що одразу три учасниці набрали однакову кількість очок! За правилами у інші дні довелося б розігрувати додаткові партії, але на честь свята було вирішено розподілити бажане І місце серед усіх трьох фіналісток. Тож вітаємо з перемогою Галину Мальцеву, Дарину Унгурян та Роксолану Студену!
Змагання серед чоловіків було вирішено поділити на два ігрових дні, тож переможці у цій категорії визначилися вже у неділю, 13 травня. За умовами положення, при рівній кількість очок перевага надається тому, хто грав чорними, що і стало визначальним фактором у боротьбі за І місце. Результати такі: І місце – Михайло Васютинський, ІІ – Володимир Мигаленюк, ІІІ – Микола Маковійчук.
            Усі переможці отримали грамоти, медалі та чудові призи від міського центру «Спорт для всіх».