7 квітня 2016 р.

День Здоров'я у Новодністровську (Частина 2)

Після забігу спортсменів розпочалися змагання серед діток, які проходили у рамках акції "Рух заради здоров'я".
На стадіон завітали родини з дітками, які, до слова, дуже відрізнялися віком. Тож перед організаторами стояла нелегка задача організувати перегони серед учасників від 2-х до 10 років.


Першим відбувся велозаїзд на 400 м серед старших учасників, у якому І місце з результатом 1:01 здобув Владислав Гринь, ІІ місце з відривом у 1 секунду посів Грищук Антон, а ІІІ розподілили між собою два брати Максим та Денис Паршенко.

У молодшій віковій групі І місце дісталося Даниїлу Присикару, ІІ - Вані Федишину, ІІІ - Максиму Ваданюку.


Завершились змагання масовим забігом на 100 м, під час яких багато батьків супроводжували своїх діток на дистанції, тож спортивна "команда" виглядала досить весело ) Першим бігову дистанцію подолав Дмитро Петращук, другою прибігла Настя Шевчук, і третє місце здобув Максим Ваданюк.

Окремо хочеться розповісти про наймолодшого учасника перегонів, 2-річного Ваню Петращука, який на своєму "мотоциклі" самотужки подолав дистанцію у 400 м навколо стадіону, а згодом ще пробіг 100-метрівку!
Ще один юний учасник - 3-річний Єгор Марполь змагався у заїзді на своєму 3-колісному велосипеді з дітками, які старше його удвічі, але це не зменшило його бойового налаштування! Він так само згодом подолав бігову дистанцію у 100 м.
Дійсно - така воля до перемоги у такому юному віці заслуговує поваги! Та перш за все хочеться подякувати батькам цих юних спортсменів, а особливо мамам, які змалечку долучають своїх діток до спорту.

Усі дітки (і призери, і учасники, і навіть вболівальники) були нагороджені заохочуючими призами від Міського центру "Спорт для всіх", переможці отримали грамоти. Зрештою - усі залишилися задоволеними та щасливими, а саме це і є основною метою таких заходів.У подальших планах центру "Спорт для всіх" зробити таки дитячі змагання регулярними та проводити їх на алеї, де у таку чудову погоду завжди багато діток та батьків.
Дякуємо усім, хто долучився до нашого спортивного свята!!! До нових зустрічей!

Читайте першу частину статті тут.

Більше фотографій дивіться у нашому фотоальбомі ТУТ.

День Здоров'я у Новодністровську (Частина 1)

6 квітня, в усьому світі відзначається День спорту, а вже 7 квітня - Всесвітній День здоров'я. З нагоди цих двох свят МЦ ФЗН "Спорт для всіх" разом з ОКЗ "ДЮСШ у м.Новодністровськ" влаштували масштабний спортивний захід. Мета - привернути увагу громади до занять спортом та популяризувати активний спосіб життя.
Змагання розпочалися з урочистої лінійки, на якій директор спортшколи Віталій Маркітан розповів учасникам про історію цього свята. Право підняти державний прапор під час виконання гімну було надане призеру всеукраїнських змагань з веслування серед ДЮСШ "Стрімки човни-2015" Данилу Бузі.
 Основною масою учасників були саме вихованці дитячо-юнацької спортивної школи, адже у цей день майже усі відділення провели змагання та товариські зустрічі.


Вихованці відділення греблі на байдарках та каное взяли участь у легкоатлетичному забігу на дистанцію 1 км, окремо між собою змагалися у швидкості старша та молодша групи.
До слова, найшвидшим у старшій групі став Ігор Тьотюля, який пробіг дистанцію з результатом 3 хв. 19.9 сек. З часом 3 хв.54.9 сек. виборов 1 місце у молодшій групі Денис Лінник. Відділення футболу провело товариську зустріч між командою ДЮСШ (тренер Володимир Мигаленюк) та вихованцями Буковинського ліцею-інтернату (тренер Іван Дриган). До слова, це перший матч, який був проведений на стадіоні, адже погодні умови нарешті дозволили вийти футболістам на зелений газон, тож в цей день у них відбулося відкриття вуличного сезону.
 
З дружнім візитом завітали до Новодністровська вихованки відділення баскетболу з Білоусівської філії.
Дівчата змагалися майже на рівних, але з відривом усього в одне очко Новодністровчанки все ж перемогли своїх гостей. На захист Білоусівських дівчат повідомимо, що вони дещо молодші, тож сили були не зовсім рівні, проте це не зменшує вагомість перемоги вихованок Новодністровського відділення.
Після дівчат товариську зустріч з баскетболу провели вихованці Буковинського ліцею-інтернату.


Про змагання серед діток під час святкування Дня здоров'я читайте у наступній частині статті.

Більше фотографій дивіться у нашому фотоальбомі ТУТ.