10 грудня 2016 р.

У Новодністровську відбулась Спартакіада Дністровської ГЕС-1

10 грудня у приміщенні Новодністровської гімназії відбулась Спартакіада Дністровської ГЕС-1, яку вже традиційно організовує Профком організації. Також долучився до проведення Міський центр "Спорт для всіх".
У змаганнях взяли участь команди: оперативної служби, воєнізованої охорони, електро-машинного цеху та автотранспортної дільниці. Вони змагалися у наступних видах спорту: футболі, волейболі, поштовху гирі (до та після 90 кг), настільному тенісі, перетягуванні линви та шахах. У останньому з видів спорту взяла також участь єдина представниці цеху АУП - Дарья Унгурян, яка і отримала перемогу.

Загалом змагання проходили з 10-ї ранку та аж до 6-ї вечору. По результатам усіх ігор результати розподілилися наступним чином:
- Волейбол: 1 - ВВО, 2 - ЕМЦ, 3 - АТЦ;
- Футбол: 1 - ВВО, 2 - ЕМЦ, 3 - ОС;
- Линва: 1 - ВВО, 2 - ОС, 3 - ЕМЦ;
- Теніс: 1 - ЕМЦ, 2 - АТЦ, 3 - ВВО;
- Шахи: 1 - АУП, 2 - ВВО, 3 - АТЦ;
- Гиря до 90: 1 - ВВО, 2 - ОС, 3 - ЕМЦ;
- Гиря після 90: 1 - ВВО, 2 - ЕМЦ, 3 - ОС.Загальний результат Спартакіади ГЕС-1 настпний: 1 місце - ВВО, 2 - ЕМЦ, 3 - ОС, 4 - АТЦ.

Профком гідно нагородив усіх переможців, також усі без вийнятку команди отримали грошову винагороду за участь. Представники профкому пообіцяли, що надалі така система буде зберігатися для стимулювання збільшення команд-учасниць Спартакіади.
Також подяка від працівників "Спорту для всіх" профкому ГЕС-1 за надану допомогу на розвиток спорту.

Фото: Андрій Новаківський та Ірина Шундрій