9 березня 2016 р.

Спортивне свято 8 березня у Новодністровську

Чим традиційно займаються жінки у святковий день 8 березня?! Радіють квітам, приймають подарунки та їдять тортики? Не тільки! Представниці прекрасної статі нашого міста спростували точку зору, що 8 березня це лише застілля та пасивний відпочинок на дивані. Спорт – ось вибір активних та радісних новодністровчанок.
Саме у цей святковий день (8 березня 2016 року) МЦ ФЗН «Спорт для всіх» разом з ФСК «Новодністровськ» організували спортивний захід, приурочений до Міжнародного дня жінки. Учасниці змагалися між собою у наступних етапах: прес (найбільша кількість за 30 секунд), дартс (на влучність), планка (на витривалість), кільцеброс (на влучність) та скакалка (найбільша кількість за 30 секунд).
Інтрига зберігалася до останнього, та по результатам усіх 5 змагань беззаперечну перемогу отримала Світлана Шевчук, почесне друге місце посіла Ганна Дзюба. На третьому місці, з відривом у 1 бал, опинилися одразу три учасниці – Сніжана Турець, Юлія Рудниціка та Наталія Сологуб.
Виходячи з розподілу призових місць учасниці змагань зробили висновки, що саме підтримка родини є тією силою, що надихає та допомагає вигравати. І причому, чим більша кількість вболівальників – тим краще результат, адже саме дві перших призерки заручилися у цей день підтримкою своїх родин. За Світлану Шевчук вболівав чоловік з двома дітьми, а у команді підтримки учасниці яка посіла друге місце було на 1 дитину менше, тож учасниці жартували, що саме кількість дітей стала вирішальним фактором перемоги.
Тож закликаємо чоловіків підтримувати свої прекрасні половинки в усьому, чим би вони не займалися та долучати до цього дітей та друзів!
Усі учасниці та навіть вболівальники отримали заохочуючи призи від МЦ ФЗН «Спорт для всіх». Та головним призом цього спортивного свята став безкоштовний місячний абонемент на заняття у секції аеробіки. Вітаємо щасливу переможницю!
Проте спортивна частина цієї святкової днини на цьому не закінчилася. Ввечері тренування з аеробіки відбулося по графіку. Думаєте, хто прийде вечером 8 березня займатися спортом?! Ще б пак! 16 родин зробили подарунок своїм жінкам та мамам, відпустивши їх на тренування - займатися спортом у своє задоволення. Радісно, що з кожним днем спортивних родин у нашому місті стає все більше!
Ще раз вітаємо прекрасну половину людства з їх святом, та бажаємо бути активними, спортивними та щасливими!