10 січня 2016 р.

Кубок пам'яті Романа Осовича

У суботу 9 січня у спортивному комплексі ОКЗ ДЮСШ у м.Новодністровськ відбувся відкритий турнір з футзалу "Кубок пам'яті Романа Осовича".
Ці змагання пройшли як данина памяті нашому земляку, який передчасно пішов з життя торік, у результаті нещасного випадку. За життя він активно займався футболом, встиг пограти у складі багатьох команд району, а тому на запрошення взяти участь у змаганнях охоче відгукнулося багато команд.
На урочистому відкритті був присутній міський голова - Анатолій Болдашев, який у привітальному слові згадава пор важливість залучення молоді до здорового способу життя, та нагадав, що багато молодих хлопців у цей час захищають нашу країну на східому рубежі.
Про загиблого Романа розповів один з організаторів та ініціаторів проведення змагань - голова Сокирянського районного товариства "Колос" Василь Богачук.
Важливим досягненням змагань стала фінансова допомога родині загиблого Романа Осовича, у якого лишилася дружина та маленька дитина.  Усі команди долучилися до зборів коштів. Окрема подяка Василю Лутчаку та Ігорю Манаскурову за благодійну допомогу.
Василь Миколайович передав зібрану допомогу батькові Романа Осовича, який подякував та вклонився небайдужим людям.
Хвилиною мовчання віддали шану загиблому гравцю усі присутні.
Взяв слово та звернувся до усіх присутніх і директор ОКЗ ДЮСШ у м.Новодністровськ - Віталій Маркитан.
Усього у турнірі взяло участь 10 команд з таких населенних пунктів: Новодністровськ, Вітрянка, Муровані-Курилівці, Нова-Ушиця, Василівці, Кельменці, Сокиряни, Романківці, Бабин, Кормань.
Турнір був тривалими - протягом 10 годин змагань було зіграно 21 гру. Особливо запеклою була боротьба у фіналі.
Місця розподілилися наступним чином:
1 місце - Нова Ушиця
2 місце - Новодністровськ
3 місце - Вітрянка
До слова, Нова Ушиця - це єдина команда, яка не програла у жодній ігровій зустрічі, а тому перемога була заслуженою!
Дякуємо усім учасникам та організаторам! Турнір став традиційним, а оттже до зустрічі наступного року!