Акції та заходи

Всеукраїнські масові спортивні заходи для дітей «Спорт для всіх у кожному дворі»
Проходять під час літніх шкільних канікул у спортивних та оздоровчих таборах для дітей шкільного віку. Мета заходу: сформувати потребу у дітей шкільного віку до систематичних занять руховою активністю шляхом проведення різноманітних спортивних ігор та конкурсів.

 Всеукраїнські масові спортивні заходи «Спорт для всіх – радість життя»
Проходить 1 жовтня у всіх областях України з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку. Метою даного заходу є продовження активного довголіття засобами фізичної культури і спорту та ознайомлення людей похилого віку з формами проведення фізично-активного дозвілля. 


Всеукраїнський фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я»

 Проходить у всіх областях України. Фінал фестивалю проводиться 15 травня з нагоди Міжнародного дня сім’ї. Фестиваль покликаний привернути увагу громадськості до проблем формування родинних традицій до занять фізичною культурою та спортом, зміцнення психологічних та емоційних стосунків в сім"ї шляхом об"єднання зусиль для досягнення спільних цілей, а також спонукання батьків на особистому прикладі заохочувати дітей до систематичних занять фізичною культурою та спортом.

Всеукраїнські масові спортивні заходи серед дошкільнят «Веселі старти»

Проходить у всіх регіонах України 1 червня з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Метою заходу є формування усвідомлення потреби у дітей користі регулярної рухової активності та ознайомлення з різноманітними видами спорту. В рамках проведення заходів відбувається яскраве дитяче свято з конкурсами, спортивними естафетами і, звичайно ж, із подарунками та солодощами.  

«Олімпійський день бігу»
Проходить 23 червня на теренах України. Це всеукраїнський спортивно-видовищний захід організований з ініціативи Міжнародного олімпійського комітету. Він направлений на популяризацію спорту, здорового способу життя, поширення ідей олімпізму та розвитку олімпійського руху в Україні. У Олімпійському дні бігу беруть участь представники органів державної влади та громадських організацій фізкультурно-спортивної спрямованості, члени спортивно-оздоровчих клубів, спортсмени, ветерани спорту, тренери, спортивні фахівці, особи що мешкають в України незалежно від раси, національності та громадянства.  

Всеукраїнський спортивно-мистецький тур «Спорт для всіх – гармонія життя!»
Проходить у серпні по різним містам України та присвячений Дню Незалежності України. Метою заходу є популяризації заняття різними проявами фізичної активності та залучення пересічних громадян до занять масовими видами спорту. Всеукраїнський тур «Спорт для всіх – гармонія життя!» передбачає участь відомих спортсменів, музикантів, творчої та спортивної молоді. Ці виступи покликані привернути увагу широких верств населення до занять фізичною культурою та спортом, як одного з чинників гармонійного розвитку людини.  

Всеукраїнський студентський спортивний фестиваль
Проходить з 1992 року у вересні-жовтні у м. Львів. Метою фестивалю є збереження та зміцнення здоров’я, розвиток основних фізичних якостей та рухових здібностей, підвищення рівня фізичної підготовленості студентської молоді України. Програма фестивалю складається з 9 видів спорту, конкурсу графіті, круглих столів з проблем молоді, відвідування музеїв і театрів міста. 

Всеукраїнська велосипедна естафета «Спорт для всіх єднає Україну!»

Проходить у вересні з нагоди Дня фізичної культури та спорту. Велоестафета охоплює всі регіони України та проходить за трьома маршрутами одночасно (південний, західний та східний). У містах та селах, через які проходить велоестафета, на центральних площах, велоколону урочисто вітають тисячі прихильників здорового способу життя. Кожна команда пронесе по території України прапор своєї області і встановить його в м. Києві під час святкування Дня фізичної культури і спорту. Встановлюючи прапор своєї області в центрі столиці, кожен учасник не тільки відчуває гордість за себе й своїх друзів, з якими він подолав таку велику відстань, але й вдячність численним вболівальникам, які допомагали їм долати труднощі й перешкоди, супроводжували своєю підтримкою протягом всієї подорожі. 

Всеукраїнський місячник «Спорт для всіх – спільна турбота»
Проходить щороку з 1 по 30 квітня. Охоплює всю Україну. Метою Місячника є облаштування та упорядкування спортивних майданчиків за місцем проживання та у місцях масового відпочинку населення, покращення умов для регулярних занять оздоровчою фізичною культурою і масовим спортом різних вікових груп населення, активізації процесів будівництва, ремонту та облаштування спортивних майданчиків. 


“Козацькі розваги”
Проходить у всіх областях України. Фінал фестивалю проводиться в червні під час проведення свята Івана Купала у м. Чернігові. Метою заходу є відродження історико-культурних традицій, формування духовності українського народу, шляхом залучення широких верств населення України до занять фізичною культурою та спортом і пропаганда здорового способу життя. Кожен учасник цієї унікальної культурної події може краще відчути і зрозуміти дух та душу українського народу, його культуру та потенціал, побачити українські традиції та відчути весь колорит цього свята.