9 квітня 2012 р.

Акція «Я — за здоровий спосіб життя»


7 квітня Новодністровськ вперше відзначив Всесвітній день здоров’я масовим забігом, який відбувся у рамках гарної міської акції «Я — за здоровий спосіб життя», організованої міською радою, Центром соціальних служб сім’ї, дітей та молоді (директор С. Щаслива), координаційною радою з питань молодіжної політики (Р. Шундрій та М. Галкіна).  Прикметно, що на заході відбулася презентація пісні, музику до якої написав М. В. Рожко «Молодь – за здоров’я», у виконанні вихованців туристичного гуртка Будинку дитячої творчості.
Дистанцію 1200 м (Алея ветеранів — гімназія — Алея ветеранів) подолали майже 200 учасників – команди, що представляли групу «Здоров’я» територіального центру, ОКЗ ДЮСШ, школу танців «MoveOn», дитячу музичну школу, БДТ, гімназію та молодшу школу, коледж, ЗОШ ІІ—ІІІ ст. і міську лікарню. Забіг відбувався у декілька етапів за віковими категоріями. Головним було висловити свою активну позицію — «За здоровий спосіб життя», а не досягнути фінішу першим. На згадку про акцію усі учасники отримали яскраві вимпели, люб’язно виготовлені приватним підприємцем С. Дядиком.
Організатори заходу висловлюють вдячність партнерам та спонсорам за солодощі: профкому філії «Дністровська ГЕС» ПАТ «Укргідроенерго» (В. Палка), приватним підприємцям А. Обрамченко, С. Рибак, В. Грищук. Окремі слова подяки за постійне забезпечення світлом під час проведення подібних заходів — Центру «Милосердя» (В. Вакарчук).
Анастасія  Жалюк