13 травня 2011 р.

Фестиваль спортивних сімей "Тато, мама, я - спортивна сім'я"

Змагання спортивних сімей «Мама, тато, я –
спортивна сімя»
У четвер 12 травня відбулися змагання спортивних сімей

«Мама, тато, я – спортивна сімя». Організатором став Міський центр фізичного здоровя населення «Спорт для всіх». У змаганнях брали участь учні 3-4 класів та їх батьки – усього 6 сімей. Вони змагалися між собою у спритності, швидкості та влучності.
Цьогорічні змагання відрізнялися від попередніх тим, що відбувалися під відкритим небом,
на міському стадіоні. Гарному настрою сприяла погода – було сонячно та тепло.

У змаганн
ях брали участь сімї учнів 4-А класу Філіпця Максима, 4-Б класу Мельника Владислава, 4-Г класу Мартін Леї, 3-Б класу Горенчука Романа, 3-В класу Куртиш Анастасії та Масуді Мілада, 3-Г Цибульського Дмитра.
Під час змагань учасники стрибали
у мішках та на скакалках,
перетягували линву, метали диски, виконували вправи на швидкість. Усі справилися з завданням на відмінно! Визначати переможця було не просто, адже усі команди змагалися на рівні. По закінченню естафет перше місце посіла команда «Геркулес», друге - команда «Дністер», третє місце, з незначним відривом, зайняла команда «Форсаж».

Усі сімї були нагороджені грамотами та медалями від міського центру, а також, за сприяння спонсорів, призами. За солодкі призи дякуємо магазину «Фенікс» (ПП Істінюк), за футболки з символікою «Спорту для всіх» - сервісному центру «Бастіон» та «Дністернет» (ПП Філіпець І.В. ПП Філіпець М.В). Особливий приз дістався переможцям – вони отримали сертифікат на відпочинок у оздоровчому центрі «Ера» (ПП Шпак С.М.).
Також спеціально для початкової школи ТОВ «Мітакс» (ПП Манаскуров І.В.) виготовило спортивні маніжки для занять спортом. Вони були вручені початковій школі за активну участь в споривному житті міста.

Паралельно із змаганнями проходила виставка дитячого малюнка «Спортивний майданчик моєї мрії», який був приурочений до всеукраїнської акції «Спорт для всіх – спільна турбота». У ній брали участь школярі 2-3 класів початкової школи, усього 33 дитини.
Хочемо висловити особисту подяку усім тим людям, які допомогли організувати це дитяче свято. Діти фантазували про те, яким би вони хотіли бачити спортивний майданчик у своєму дворі.
Організатори вирішили не виділяти кращих, адже усі юні художники вклали у малюнки часточку своєї душі. Тому всі вони були нагороджені грамотами та заохочуючими призами від міського центру «Спорт для всіх».

Працівникам ЗНЗ 1-го ступеня: директору Грищук Валентині Борисівні, вчителю фізичної культури Біжан Олені Володимирівні, педагогу-організатору Сапожник Мар’яні Леонідівні. Тренеру-викладачу художньої гімнастики ДЮСШ Козловській Світлані Терентіївні, яка допомагала у суддівстві. А також волонтерам – Олійнику Сергію, Шундрій Ірині та Бондар Наталії. Особлива подяка Спортивному ліцею за надання спортивного інвентарю.
http://sportforall-nd.blogspot.com/  
Директор МЦФЗН «Спорт для всіх» Шундрій Роман