29 грудня 2018 р.

Нагороджені учасники міської спартакіади серед підприємств та організацій Новодністровська


У передсвяткові Новорічні дні відбулась ще одна урочиста подія, яка стала підсумком багатомісячної запеклої боротьби – були нагородженні переможці Новодністровської міської спартакіади серед працівників установ, організацій та підприємств. Місцем проведення церемонії вручення призів стала зала БНТД «Молодіжний». Керівники колективів, які взяли участь у наймасштабніших міських змаганнях, отримали жадані нагороди з рук міського голови Анатолія Болдашева під час галаконцерту «Пісенного струму».
Головним організатором Новодністровської міської спартакіади виступив відділ молоді та спорту Новодністровської міської ради. Співорганізатори - комунальна установа «Новодністровська ДЮСШ» та Новодністровський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».
Позмагатися з іншими за звання найспортивнішого колективу міста зголосилося п’ять команд: Новодністровської міської ради, філії «Дністровська ГЕС», ПрАТ «Нижньодністровська ГЕС», філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» та збірна «Ветерани».
Протягом чотирьох місяців регулярно, з перервою у пару  тижнів, відбувалися етапи міської спартакіади, яка включала змагання з 12-ти видів спорту: легкої атлетики, шахів, стрільби з пневматичної гвинтівки, дартсу, перетягуванні линви, гирьового спорту, армреслінгу, настільного тенісу, шашок, петанку, баскетболу та волейболу.
Урочисте відкриття Новодністровської міської спартакіади відбулось 24 серпня, у день Незалежності України. І вже цього дня були побиті перші рекорди міста, які були внесені до Книги спортивних рекордів Новодністровська під час боротьби у змаганнях з легкої атлетики. Вони включали наступні дисципліни: серед жінок (біг на 60 м, стрибок з місця, метання м’яча), серед чоловіків (біг на 60 м, стрибок з місця, метання гранати) та командна естафета (400 м + 300 м + 200 м +100 м). Цього ж дня визначилися переможці у змаганнях з шахів.
8 вересня, до Дня фізичної культури та спорту, відбувся ІІ етап міської спартакіади. Присутні змагалися у п’яти видах спорту: стрільбі з пневматичної гвинтівки, дартсі, перетягуванні линви, гирьовому спорті та армреслінгу. 30 вересня, під час проведення ІІІ етапу спартакіади, команди організацій та підприємств міста змагалися у двох видах спорту: настільному тенісі та шашках. 13 жовтня, під час проведення Днів Словаччини у Новодністровську, відбулись змагання з петанку. І вже у листопаді відбулися останні змагання спартакіади: 17 листопада з баскетболу, 24 листопада з волейболу.
Відповідно до умов проведення спартакіади, краще загальнокомандне місце визначалося по 8-ми найкращим результатам команди. Враховуючи усі показники, місця спартакіади розподілилися наступним чином:
І місце – філія «Дністровська ГЕС»,
ІІ місце – філія «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС»,
ІІІ місце – «Ветерани»,
ІV місце – Новодністровська міська рада,
V місце – ПрАТ «Нижньодністровська ГЕС».