8 травня 2013 р.

Міжнародні відкриті змагання з настільного тенісу «Кубок Дністра»


Протягом 1 травня у ігровому залі спортивного комплексу проходив Міжнародний турнір з настільного тенісу «Кубок Дністра». Ці змагання вже є традиційними, та збирають багато учасників з різних міст України та Молдови. Цього року були представників населених пунктів Окниці (Молдова), Бричан (Молдова), Могилів-Подільського та Новодністровська. Загалом у змаганнях прийняло участь близько 30-ти осіб.
Організатором змагань виступила ініціативна група Новодністровських тенісистів, а саме: Бицюка Г.В., Аніщенко Є.Т., Тодосієвича А.В та інш.. Підтримав починання, допоміг з організацією та фінансуванням – міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (директор – Шундрій Р.В.).
Учасники були розподілені на чотири підгрупи, переможець з кожної виходив до загального фіналу. По результатам фінальних ігор визначився переможець. Протягом турніру було зіграно більше 60-ти ігор. Усю паперову роботу, фіксування результатів та оформлення протоколів взяла на себе головний секретар змагань – Колчева М.В.
У результаті запеклої боротьби місця розподілилися наступним чином:
1 місце – Тітус О.П. (Могилів-Подільський)
2 місце – Загуменний С.В. (Новодністровськ)
3 місце – Шкірка Д.Г. (Бричани)
4 місце – Морей О.І. (Окниця)
Як бачимо, кожне місто отримало свого призера. Завдяки підтримці спонсорів та  Новодністровської Міської Ради (особисто Болдашева А.І.), з’явилася можливість гідно нагородити переможців. Окрім перших 4-х місць, також були нагороджені наймолодший та найстарший учасники. Ними виявилися 13-річна Капачінська А.А., та 70-річний Аніщенко Є.Т. Цікаво, що вищезгадана юна тенісистка з Могилів-Подільського – це єдина представниця слабкої статі у цьогорічних змаганнях, але це не завадило їй гідно проявити себе серед досвідчених тенісистів. Адже не дивлячись на молодий вік ця спортсменка вже встигла побувати призеркою європейських чемпіонатів.
Приємно, що завдяки належному фінансуванню, організатори мали змогу організувати харчування усіх учасників. Після нагородження спортсмени відсвяткували вдале проведення «Кубку Дністра» у кафе «Офелія», адже саме у такій невимушеній атмосфері налагоджуються та закріплюються дружні стосунки між спортсменами з різних міст та країн.
Хочемо висловити подяку спонсорам, які допомогли у проведенні турніру: ТОВ Будмонтажсервіс (Гандзюк О.С.), профспілці Дністровської ГЕС-1 (Палко В.І.), профспілці Дністровської ГАЕС (Маниляк Л.П.)

 
 


«Мама, тато, я – спортивна сім’я» 1 травня 2013 року


Спортивне свято 1 травня

У середу 1 травня відбулося одразу три визначні спортивні події, які відбувалися на території ОКЗ ДЮСШ.
Розпочався день відкриттям Міжнародних відкритих змагань з настільного тенісу «Кубок Дністра», якій йшов протягом дня, та закінчився пізно ввечері. З 11-ї ранку по першу годину дня на стадіоні проходив спортивний фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я» для дітей 8-10 років та їх сімей. О 5-й годині вечора розпочався міжобласний чемпіонат по футболу серед юнаків 1999 р.н., на полі зустрілися команди Новодністровська та Новоселиці

«Мама, тато, я – спортивна сім’я»
Нагадаємо читачам, що «Мама, тато, я – спортивна сім’я» - це всеукраїнський щорічний спортивний фестиваль, який протягом  квітня-травня проходить у більшості міст України. Організовують його обласні та міські центри фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». У Новодністровську, окрім зазначеного центру, до організації фестивалю також приєдналися Початкова школа та Новодністровська Міська Рада.
Розпочалося свято з урочистого підняття Державного Прапору під Гімн України. Право підняти прапор було надано спортивній гордості нашого міста: майстрам спорту з греблі на байдарках та каное Бізюкову Антону та … Анастасії. Урочисті слова та привітання висловили: директор міського центру «Спорт для всіх» - Шундрій Роман Васильович, директор початкової школи – Грищук Валентина Борисівна та перший заступник міського голови - Болдашев Анатолій Іванович. За перебігом змагань стежило почесне журі у складі: директор ЗНЗ ІІ-ІІІ ступенів Серевко Т.А., Бізюков Антон та … Анастасія, а також директор ДЮШС з виховної роботи -  Лазарева О.Д.
Великою кількістю учасників відзначився цьогорічний фестиваль. Усього прийняло участь 8 сімей, загалом 24 учасники. Розподілені вони були на 4 команди, по дві сім’ї у кожній.
Під час змагань учасникам доводилося стрибати, скакати та бігати, використовуючи скакалки, м’ячі та м’ячики, обручі та диски фрізбі. Відзначимо, що день видався сонячний та спекотний, що досить ускладнювало перебування команд на полі та потребувало більшої фізичної витривалості під час подолання естафет. Але ж ніхто не обіцяв легкої перемоги, до того ж було за що змагатися! Адже сім'і-переможниці отримували у подарунок новенькі палатки.
На призах зупинимося окремо! Певно ще жодного разу учасники подібних змагань не отримували більш цінних призів. За перше місце – палатки, за друге – гамаки, за третє – надувні матраци, за четверте – термоси та набори термокружок. Призами нагороджував центр «Спорт для всіх», при активній підтримці НМР, та зокрема Болдашева Анатолія Івановича. Також дякуємо Ваданюку Руслану Михайловичу, який приймаючи участь у змаганнях, сам частково допоміг їх проспонсорувати. Окрема подяка Істінюк Галині Петрівні (магазин «Фенікс»), за те що вона безкоштовно забезпечила усіх учасників солодкими призами, адже це справжня радість для дітей!
Справжньою окрасою фестивалю стали два виступи дівчат групи підтримки ЗНЗ ІІ-ІІІ ступенів. Цікаво та приємно було спостерігати за злагодженими рухами під запальну музику приблизно 25-ти спортивних дівчат. Навести усі їх прізвища немає змоги, тож  відзначимо тільки керівників колективу: Яну Алєєву та Юлю Сивун. Подякою за виступ, окрім захоплення публіки, стало нагородження дівчат солодкими призами від вищезазначеного спонсора.
Окрема вдячність Паламарчуку Віктору та будинку культури за музичний супровід усього свята.
Попри загальну дружню атмосферу, боротьба між командами велася запекла, і як і у будь-яких змаганнях врешті визначився переможець. Перефразовуючи відому фразу можна висловитися так: «Як команду назвеш, так вона і фінішує»! Цікаво, але команда «Перемога» дійсно стала переможницею! По результатам змагань місця розподілилися наступним чином:
1 місце - Команда «Перемога»: сімї Бендасів та Ваданюків
2 місце Команда «Дружба»: сімї  Коротунів та Лукяників
3 місце Команда «Прогрес»: сімї Загороднюків та Леськових
4 місце Команда «Блискавки»: сімї Загороднюків та Цимбалюків
Усі учасники були нагороджені грамотами. Окремими подяками відзначили людей, які допомогли у організації цього спортивного свята. І оскільки одна подяка не знайшла свого героя (через природну скромність), висловлюємо слова вдячності на цих сторінках людині, яка доклала великих зусиль, щоб фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім’я» пройшов на належному рівні, а саме – Грищук Валентині Борисівні!

Друзі, закликаємо вас, - беріть участь у майбутніх фестивалях! Будьте активними та спортивними, адже за вами споглядають ваші діти!!!