16 липня 2013 р.

Святкування Дня міста

У суботу та неділю 13-14 липня відбулися спортивні заходи, присвячені Дню міста, але цьогорічна погода внесла деякі корективи у їх розклад. Так у суботу зранку відбувся турнір по футболу, серед учасників яких не налякало похмуре небо. А от пляжний волейбол вже не відбувся через зливу.
 Та наймасовішим заходов виявився турнір з настільного тенісу серед дітей, який проходив у дворі будинків 21-22 "С". Через погодні умови він був перенесений на 15 липня. Ці змагання викликали справжній ажіотаж серед дворових дітлахів, адже кожному кортіло потримати у руках ракетку. Дійсно, рівень 6-ти та 11-ти річних учасників зовсім різний, та це нікому не заважало. Позаконкурсом грали навіть п'ятирічні гравці, голова яких ледве вигладала з-під столу.

Головною метою цього турніру насправді були не перемоги, а бажання долучити якомога більшу кількість дітей до спорту, зробити ці заняття регулярними. Та є ще одна унікальність цього турніру: двір будинків 21-22 "С" єдиний у нашому місті де є тенісні столи. Перший стіл зусиллями центру спорт для всіх» був облаштований рік тому, але він був дещо меньшого розміру. Цього року стіл додатково облаштовувався ламінованою столешнею. Нагадаємо, що цей стіл з'явився та модернізувався завдяки спонсорській допомозі Миколи Паншина (магазин "Юнікс").
А напередодні Дня міста поруч з'явився ще один стіл. Хочемо принести подяку Василю Миколайовичу Лутчаку (ТОВ "Мехтрансбуд") за спонсорські кошти, які він виділив на його облаштування. Зазначимо, що стіл саморобний, його (як і перший стіл) зовсім безкорисно, задля великої мети, зробив своїми руками Василь Михайлович Шундрій. Допомагали облаштовувати на майданчику стіл жителі двору. Велике спасибі усім, хто долучився до цього благородного діла. Адже тенісні двори у столах - це реальна альтернатива компьютерам та телевізорам, перед яким наші діти проводять все більше часу.
Та на цьому наш центр "Спорт для всіх" не буде зупинятися. У подальших планах - залити землю навколо столів асвальтовим покриттям, облаштувати лави для гладачів, огородити майданчик скатами. Тож будемо шукати нових спонсорів, та небайдужих людей! Нагадаємо, що при відкритті магазинів на прибудинковій територі двору, власники обіцяли зробити дитячі майданчики, але пройшло вже багато років, а цього так і не сталося
Та зовсім блакитною мрією є те, щоб у майбутньому, у кожному дворі Новодністровська був облаштований майданчик для гри у настільний теніс. Тож усі, хто хоче долучитися до цієї благородної мети, просимо звертатися за телефоном 067-456-76-56 (Роман Шундрій). Можливо у вас є тенісні ракетки та сітки, які ви не використовуєте?! Подаруйте їх дітям, це принесе велику користь, а ще ви побачите їх щасливі посмішки!