Про нас

Спорт для всіх

Здоров’я для кожного

Наша ціль - формування свідомості кожного громадянина нашої країни щодо необхідності рухової активності, як важливої складової здорового способу життя!

Пропаганда здорового способу життя, залучення молоді до занять фізичною культурою і спортом шляхом проведення різних акцій і заходів, особливо за місцем проживання,  –  основні завдання і цілі, які Новодністровський міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» успішно втілює в життя.

Наші цілі:
- формування свідомості кожного громадянина нашої країни щодо необхідності рухової активності, як важливої складової здорового способу життя;створення умов для систематичної рухової активності заради зміцнення здоров’я з урахуванням інтересів, побажань та індивідуальних особливостей кожного українця.

Наші пріоритети:
- популяризація занять фізичною культурою і спортом та ведення здорового способу життя серед всіх вікових груп та верств населення, особливо – дітей та молоді.
- сповідування національних традицій занять фізичною культурою і спортом та ведення здорового способу життя;
консолідація українського народу в боротьбі за здорове майбутнє нації;

Що може служити кращою підтримкою здоров'я, ніж  фізична культура та спорт?! Відповідь на  це питання кожен виберає для себе сам. Але підштовхнути людину до правильного вибору якраз і повинна пропаганда здорового способу життя. Саме з цією метою ось вже впродовж років в Україні функціонують центри фізичного здоров'я населення під назвою – «Спорт для всіх». Сенс роботи центрів закладений в самій назві – спорт для всіх і кожного.

Мета організації:
-         Пропаганда здорового способу життя
-         Привернення населення до регулярних занять спортом
-         Формування здорового світогляду та моральних цінностей у молоді
-         Зростання здорової нації
-         Формування здорових звичок та усвідомлення шкідливості алкоголю та тютюну
-         Зміцнення морального духу та фізичного здоровя населення
-         Відпочинок та дозвілля населення
-         Святкування визначних дат та подій у житті міста, країни та всього світу

Закликаємо всіх, хто небайдужий до спортивного життя в місті, приєднуватися до нашого руху!

Більше про діяльність Новодністровського міського центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» читатйе у статті.