21 вересня 2013 р.

Вони – за здоровий спосіб життя!


Навіть несподіваний щедрий дощ серед суботньої днини не став на заваді любителям фізичної культури та прихильникам здорового способу життя: 14 вересня, у свято здоров’я і молодості, чимала група новодністровців, які відгукнулися на спільну ініціативу МЦФЗН «Спорт для всіх» та Територіального центру соціального обслуговування, взяли участь у масовому забігу.
Прикладом сили духу і волі до життя стала чисельна група жителів міста поважного віку, які відвідують групу здоров’я та із задоволенням прийшли на центральну алею, аби продемонструвати свою снагу і спортивний азарт, уміння жити активно, незважаючи на літа і обставини. Однак не відставало й молоде покоління: на старті запал та неабияка піднесеність відчувалась у кожного. Після вдалого фінішу кожен учасник отримав солодкі призи, крім того, особливо підтримали дружніми оплесками нагородження наймолодшої учасниці – Поліни Тарици і Саші Вакарчука, найстаршої – Ганни Василівни Кожиної та найактивнішого – Євгенія Тимофійовича Аніщенка.
А по завершенню забігу усміхнені та задоволені прихильники здорового способу життя розійшлися містом, звертаючи на себе увагу не лише завдяки яскравій символіці, яку отримував кожен, а, головне, такому помітному позитиву і бажанню перемагати і йти уперед.
Інна ГОНЧАР
  • CLICK_TO_ENLARGE DSC06838.JPG
  • CLICK_TO_ENLARGE DSC06847.JPG
  • CLICK_TO_ENLARGE DSC06848.JPG
  • CLICK_TO_ENLARGE DSC06855.JPG
  • CLICK_TO_ENLARGE DSC06865.JPG