29 березня 2013 р.

Товариська зустріч з шахів

"Спорт - це життя". Ця фраза може бути сказана у зофсім різних аспектах та значеннях, і певно кожна людина вкладає у ці слова щось своє. Та історія змагань, про які підеться згодом, висвітлює свії сенс цієї фрази.

Почалася ця історія 13 січня, у День Святого Василія Великого. Жителі нашої місцевості завжди гучно відзначали це свято, і здавен повелося у цей день відвідувати родину та ходити у гості. Тож вдвічі святковішими були товариські змагання з шахів, адже Новодністровська команда шахістів поїхала у гості до Ломачинськіх друзів саме у цей день.

У турнірі з Новодністровської сторони взяли участь такі спортсмени: Мигаленюк В.В., Васютинський М.І., Маковійчук М.С., Головань В.О. Примали гравців Ломачинські спортсмени: Кравець І.М., Пульдер П.В., Маковійчук В.П., Коваль А.В.
Тоді, з мінімальним відривом у одне очко, перемогла команда нашого мітса. У той день було вирішено провести згодом турнір-відповідь на території Новодністровська.

Час спливав, життя змінювалося та вносило свої корективи, і так сталося, що у березні місяці не стало Василя Олексійовича Голованя. Він був досвідченим спортсменом та просто гарною людиною, завжди важко втрачати таких людей, приносимо свої співчуття усім його рідним та близьким.

Тож товариський турнір, а краще - товариська зустріч, з шахів, яка відбулася у неділю 24 березня, проходила з сумними нотками. Так буває, що коли ніяк не знайдеш час для чогось, іноді буває вже пізно. Сумно, що приводом для остаточного всановлення дати проведення цього турніру стала така прикра подія, але попри це, проходив він у теплій та дружній атмосфері, з радостю, хоч і дещо сумною. Грали у шахи, згадували свого товариша, розповідали веселі історії, які були за його життя. І хоч у цей день результати змагань були зовсім не важливі, але перемогу також отримала новодністровська команда. Певно це останній подарунок відсутньому товаришу-шахісту.

Результати змагань: