6 вересня 2012 р.

«Перегони немовлят»


Програма розважальних заходів до Дня Незалежності України цього року включала в себе новий цікавий конкурс для молодих батьків та їхніх малюків «Перегони немовлят», який вперше проводився у нашому місті за ініціативи Новодністровського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (НЦСССДМ). Одразу після обіднього сну малята зі своїми татусями, матусями, бабусями та дідусями мали чудову нагоду позмагатися у швидкості та вправності повзання на килимовому покритті гімнастичного залу спорткомплексу (ОКЗ ДЮСШ у м. Новодністровську). У конкурсі взяли участь немовлята віком від 6 до 18 місяців, за правилами змагань їм потрібно було за мінімальний відрізок часу здолати вказану дистанцію без фізичної допомоги батьків, яким дозволялося лише підбадьорювати та заохочувати малечу іграшками і цікавими предметами.
Всього у дитячих перегонах було зареєстровано 13 учасників, наймолодшому з яких виповнилося 5,5 місяців. Фіксувало час і дотримання усіх правил цих неймовірно веселих змагань журі у складі заступника директора спортивного комплексу Н. Мельник, старшого інспектора УПСЗН Н. Петряшиної, медичної сестри міської лікарні Ю. Горюк, психолога молодшої школи Л. Ковальчук. Енергійні ведучі дитячого свята А. Скутельник та О. Гринь налаштовували немовлят на успішне подолання дистанції та піднімали бойовий дух їхніх батьків, які усіма можливими способами намагалися допомогти своїм маленьким чемпіонам підкорити бігову доріжку.
За остаточними результатами змагань журі визначило абсолютних переможців «Перегонів немовлят»: І місце посів Гліб Дейнеко, ІІ - Полінка Палко, ІІІ - Михайлик Червінський. Усі малюки-учасники отримали цінні та заохочувальні подарунки і медалі за участь у конкурсі-перегонах від Новодністровського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Як зазначила директор НЦСССДМ С. В. Щаслива, на подібних сімейних заходах проводиться активна інформаційна робота щодо влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу. Фахівці із соціальної роботи НМЦСССДМ О. Петрюк, М. Галкіна, Д. Войтенко розповсюджують інформаційні листівки «Візьміть дитину в родину» та очікують на кандидатів в прийомні батьки.
За більш детальною інформацією звертайтеся за адресою: міська рада, каб. № 16, тел. 3-26-19
Лідія Желєзна

Анонс День фізичної культури та спорту


Анонс Громадські збори