29 лютого 2016 р.

Кубок Новодністровська з шахів

У передостанній день зими у приміщенні їдальні ЗНЗ ІІ-ІІІ ступенів пройшов Кубок міста з шахів. Взагалі, традиційно цей турнір проходив наприкінці січня та був приурочений до Дня Соборності, але цьогоріч у зв'язку з карантином змагання було перенесено.
      Ініціатором та організатором змагань виступив міський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх". Тож недільної обідньої пори зібралися новодністровські шахісти, аби помірятися інтелектами та вибороти титул кращого гравця міста. Гра пройшла у 7 турів, де кожному з гравців давалося лише по 15 хвилин на партію. Тим хто не в курсі, це вважається гра "бліц", тобто швидка гра. До слова, на чемпіонатах світу партії зазвичай тривають 3-5 годин. Усього взяло участь 8 спортсменів. Беззаперечним чемпіоном, зі 100% перемог в усіх партіях, став Віктор Березовський, не далеко від нього відірвався і знаний новодністровський шахіст - Володимир Мигаленюк. Третє місце розподілили між собою Євгеній Аніщенко та Василь Константінік, окрім занятого місця, спільне між ними й те, що кожному з них вже за 70 років! Усі призери отримали почесні грамоти, а головний переможець ще й приз - налобний ліхтарик. Окрім того, головні переможці також отримали можливість поїхати на наступні змагання, які проходять у Мамаївцях.

Участь новодністровців у Сокирянському районному чемпіонаті з волейболу


У неділію 21 лютого, у Новодністровську відбулася ігрова зустріч у рамках районного чемпіонату з волейболу, організованного Сокирянським ФСК "Колос". До нас завітали команди з Селища та Вашківців. Це була фінальна зустріч у підгрупі. По результатам попередніх ігор до фіналу та подальшої боротьби за І місце виходила команда Вашківців. Новодністровськ у цей день змагався за путівку до групи, де між собою змагаються команди, які посіли другі місця у підгрупах.
        По результатам ігор Новодністровці вибороли перемогу у команди Селища, та отримали можливість позмагатися за місце у фіналі.
         Проте під час виізної гри 28 лютого наша команда не змогла побороти жорстке протистояння, та не вийшла до фіналу.
         Зрештою, важливим є досягнення того, що цьогоріч Новодністровськ вперше офіційно взяв участь у районному чепіонаті з волейболу. Старт був досить вдалим, адже у своїй підгрупі Новодністровськ посів ІІ місце. Тож побажаємо новодністровським волейболістам активних тренувань, професійної гри, та яскравих перемог!