16 березня 2019 р.

Відбулись традиційні жіночі змагання

Уже зів’яли усі тюльпани та троянди, подаровані 8 березня представницям прекрасної половини людства, але святковий настрій було продовжено. А все – завдяки роботі міського Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». 16 березня для красивих і спортивних було організовано уже традиційне свято до Міжнародного жіночого дня.

Варто зазначити, що відпочивати вихідними – це не для працівників Центру Ірини Шундрій та Ганни Піжевської. Адже протягом буднів працездатне населення, особливо жінки, завантажені робочими та домашніми клопотами. Куди ж там до спортивних змагань?

Упоравшись зі щотижневим ритуалом – суботнім походом на міський ринок, жінки й дівчата поспішили у спортзалу Новодністровської гімназії в обійми азарту та командної роботи.

У веселих конкурсах та естафетах запекло змагалися три команди. Які лишень завдання не довелося виконувати на швидкість: складання хитромудро розрізаних пазлів, найвищих веж із паперових стаканчиків, знімання обгорток із цукерок на паличках, сортування смаколиків за кольорами та багато іншого. І усе це – зі спортінвентарем, який ох як не допомагав!

У лідери майже одразу вирвалась команда «Фітоняшки», вона й виборола перше місце. До останнього була інтрига щодо 2 та 3 місць. Урешті з незначним відривом срібло змагань у команди «Ізюминки», а почесне третє місце у – «Піраньї».

Звичайно, у таких заходах головне – не перемога, а шалена кількість позитиву, яким заряджаєшся надовго. Тому і звучали на адресу «Спорту для всіх» подяки за гарно проведений час.


Стаття Анастасії Жалюк

Немає коментарів: