14 травня 2019 р.

Найспортивніші сім`ї нашого міста змагалися між собою!"Тато, мама, я - спортивна сім`я" - саме під таким гаслом зібрались цієї суботи п`ять команд, щоб весело, активно та з користю провести час у родинному колі, адже із приходом різноманітних гаджетів у наше життя це вдається доволі рідко.

Приємно спостерігати, що з кожним роком команд стає все більше. Як поділилися учасники, основними ініціаторами взяти участь у цих змаганнях є самі діти! Вони завжди раді провести весело час разом із батьками, що у сучасному ритмі життя вдається не часто. А тут, як не крути, дитина просить.... Тож батьки відклали всі свої важливі справи (хто після роботи втомлений, хто взагалі після нічної зміни і в мріях про подушку) - все на потім!

І от вже після першої естафети батьки й самі на мить стали дітьми - прокинулась жага до перемоги, піднявся адреналін! А вже після третьої вправи прості естафети переросли у справжні Олімпійські ігри! Принаймні всі команди виглядали на стільки ж завзятими та готовими боротись.

І почалась битва за кожне очко... фальшстарт...секунда розриву... перегляд критеріїв оцінювання))))) Було все! І було надзвичайно весело! А найголовніше – повчально! Повчально для самих дітей, адже яким би не був гарним фахівцем вчитель, а дитина завжди наслідує батьків. Саме у цьому полягала мета змагань "Тато, мама, я - спортивна сім`я" - власним прикладом прищеплювати дітям любов до спорту. Так, не завжди є час відвідувати спортзал, секції чи просто активно відпочивати, але такі змагання під силу будь-кому. І саме у заходах такого плану можна не тільки відчути себе "професійним спортсменом", а й подати гідний приклад власній дитині.

Висловлюємо подяку відділенню художньої гімнастики Новодністровської ДЮСШ, та особисто тренеру Наталії Лінник, які під час проведення змагань продемонстрували глядачам чудову композицію, чим урізноманітнили спортивне свято.


Всі емоції не передати словами, тому переглядайте фото.

Немає коментарів: