·         подальшого розвитку футзалу та підняття рівня масовості занять спортом як соціально
·         популяризації та пропаганди футзалу як одного із засобів фізичного виховання;
·         визначення переможців та найкращих гравців.

2.1. Організаторами проведення турніру виступають:
- Новодністровська міська рада Чернівецької області;
- Міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»;
- Молодіжний спортивний клуб "Авангард";
- Громадська спілка Футбольний клуб «Велес».
2.2. Безпосереднє проведення змагань покладено на Оргкомітет, що складається з представників сторін-організаторів змагань.

ІІІ. Терміни та місце проведення турніру
3.1. Турнір з футзалу проводиться 15 січня 2017 року. Початок змагань о 09.00
3.2. Місце проведення турніру – спортивний комплес ОКЗ «ДЮСШ у м.Новодністровськ».

IV. Учасники та умови проведення змагань
4.1. Учасниками змагань турніру є аматорські футзальні команди.
4.2. Відповідно до умов проведення турніру та даного Положення, участь в змаганнях приймають футзальні команди, рівномірно розподілені відбіркові підгрупи. Склад команди: 12 гравців і 2 офіційні представники.
4.3. Ігри проводяться згідно з календарем змагань, затвердженого Оргкомітетом.
4.4. Змагання проводяться згідно з правилами гри в футзал.
4.5. Тривалість гри складає 2 тайми по 8 хвилин ігрового часу з трьоххвилинною перервою.
4.6. Змагання проводяться в два етапи:
перший етап – команди, допущені до змагань, розподіляються на підгрупи. Ігри в групах проводяться за коловою системою (в одне коло);
другий етап – півфінальні матчі, в яких переможець підгрупи зустрічається з командою, що посіла 2 місце в іншій підгрупі. Переможці даних матчів зутрічаються у фінальному матчі, а переможені – в матчі за третє місце.
4.7. Представники команд зобов’язані не пізніше, ніж за 15 хвилин до початку гри, внести в рапорт арбітра прізвища, імена і відповідні номери гравців та офіційних осіб у відповідності до заявкового листа і надати арбітру документи учасників і заявковий лист. До рапорту арбітра на матч дозволяється внести прізвища не більше 12 гравців.
4.8. Відповідно до даного Положення, командам дозволяється проводити необмежену кількість замін з числа гравців, внесених до рапорту арбітра, з правом „зворотньої заміни”.
4.9. Керівники команд відповідають за дотримання правил допуску спортсменів до гри.
4.10. Команді, що запізнилася більше ніж на 15 хвилин або не з’явилася на гру, у групових турнірах зараховується поразка з рахунком 0-3, а в іграх плей-офф - технічна поразка   ( - / + ).
4.11. У випадку, якщо гра була не закінчена по вині однієї з команд, то винній стороні під час ігор в групових турнірах зараховується поразка з рахунком 0-3, якщо така команда не програвала на той момент з більшою різницею м’ячей,  а під час ігор плей-офф - технічна поразка ( - / + ).
4.12. У випадку, якщо гра була не закінчена за вини обох команд – цим командам під час ігор  в групових турнірах зараховуються поразки з рахунком 0-3, а під час стикових ігор - зараховуються технічні поразки ( - / - ).
4.13. Якщо команда, яку знято зі змагань, провела половину і більше матчів, їй зараховуються поразки у матчах, що залишилися ( 0-3 ); якщо зіграно менше половини ігор – її результати анулюються.
V. Визначення переможців
5.1. Місця команд у змаганнях (в групах) визначаються за найбільшою кількістю набраних очок у всіх зустрічах з усіма суперниками:
·         за перемогу нараховується - 3 очки;
·         за нічию - 1 очко;
·         за поразку очки не нараховуються.
5.2. У випадку однакової кількості очок у двох та більше команд, перше (друге та ін.) місце визначається:
5.2.1. за більшою кількістю очок в іграх між собою;
5.2.2. за найкращим результатом особистих зустрічей;
5.2.3. за кращою різницею забитих та пропущених м’ячів в іграх між собою;
5.2.4. за кількістю перемог у всіх зустрічах;
5.2.5. за кращою різницею забитих та пропущених м’ячів в усіх зустрічах;
5.2.6. за кращою кількістю забитих м’ячів в усіх зустрічах;
5.2.7. за найменшою кількістю порушень (вилучення – 2 очка, попередження – 1 очко);
При абсолютній рівності цих показників місця визначаються жеребкуванням, яке проводить Оргкомітет.
5.3. На другому етапі, у випадку нічийного результату в основний час, призначається серія післяматчевих пенальті (по 5 ударів кожна команда). Пенальті здійснюється з відповідної позначки.
VI. Нагородження учасників турніру
6.1. Команди, які зайняли призові місця в турнірі нагороджуються відповідними Кубками та  грамотами.
6.2. Кращий гравець турніру нагороджується відповідною статуеткою та грамотою.

VIІ. Фінансові витрати на проведення турніру
7.1. Фінансові витрати по підготовці змагань та нагородженню переможців здійснююються за рахунок спонорських коштів та членських внесків команд-учасників. Всі витрати пов’язані з відрядженням учасників змагань – за рахунок відряджуючих організацій.